Greyfurt Suyu, Sirke ve Bal ile Zayıflama Kürü

  • 23 Mayıs 2017
  • Greyfurt Suyu, Sirke ve Bal ile Zayıflama Kürü için yorumlar kapalı
Greyfurt Suyu, Sirke ve Bal ile Zayıflama Kürü

Zayıflamak ve kısa sürede kilo vermek, fazla kilolarından şikayet eden çok sayıda kişinin hayalidir. Bölgesel ya da genel zayıflama için özel olarak hazırlanan bazı doğal formüller ile kalıcı kısa sürede kilo verme sağlanabilir. Hem sağlıklı hem de kısa sürede kilo vermek için greyfurt suyu, sirke ve bal ile zayıflama kürü uygulanabilir. Sağlıklı ve doğal karışımları ile adından söz ettiren Dr. Mehmet Öz’ün önerdiği bu özel zayıflama kürünü sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Dr. Mehmet Öz zayıflama kürü için gereken malzemeler;

  • 1 bardak taze sıkılmış greyfurt suyu
  • 1 çay kaşığı doğal bal
  • 2 çay kaşığı organik elma sirkesi

Gereken malzemeler hazır edildikten sonra uygun bir kase içinde tüm malzemeleri karıştırın. Karışan malzemeleri her yemek öğününden bir saat önce ya da geceleri yatmadan önce tüketebilirsiniz. Düzenli kullanım ile kısa sürede yağ yakımı sağlayan bu özel kürü sağlık sorunu olmayan, bebek emzirmeyen ve hamile olmayan herkes uygulayabilir.

Kronik rahatsızlıkları olan, sürekli ilaç kullanmak zorunda olan kişiler bu özel kürü uygulamadan önce mutlaka doktorlarına bilgi vermeli, uygun olduğunda kullanmalıdır. Düzenli kullanım ile kısa sürede yağ yakımına yardımcı olan Mehmet Öz zayıflama kürünü uygularken kilo vermeyi destekleyici diyet ya da egzersizler de uygulanabilir.