Yağ Yaktıran Sumaklı Yoğurtlu Tarifi

  • 23 Mayıs 2017
  • Yağ Yaktıran Sumaklı Yoğurtlu Tarifi için yorumlar kapalı
Yağ Yaktıran Sumaklı Yoğurtlu Tarifi

Yazın yaklaştığı günlerde kilo problemi olan bayanların ortak sorunudur yağ yakma… Kısa sürede kilo vermek ve formunda bir vücuda sahip olmak için beslenme uzmanları ya da diyetisyenler tarafından çok sayıda özel karışım önerilmektedir. Son dönemlerde yağ yakıcı özelliği nedeni ile çok sayıda kişi tarafından tercih edilen yağ yaktıran sumaklı yoğurt kürü de bu özel tarifler arasında yer almaktadır.
Kısa sürede vücutlarında yer eden yağların eritilmesi için özel karışım denemek isteyenler için ideal kürlerden olan sumak yoğurt kürü için gerekli malzemeler;

  • 1 kase mümkünse ev yapımı, mümkün değilse doğal yoğurt
  • 1 tatlı kaşığı sumak
  • 1 dilim limonun suyu

Yağ yaktıran sumaklı yoğurt kürü tarifi için gereken malzemeleri uygun büyüklükte bir kase içine koyun. Homojen kıvam alana kadar malzemeleri karıştırın. Elde ettiğiniz bu kürü her gece yatmadan yarım saat önce tüketin. Kürü tükettikten sonra üzerine bir bardak su tüketin. İsterseniz bu özel kürü akşam yemeklerinden bir saat önce tüketebilirsiniz. 1 saat önce bu özel karışımı tükettiğinizde akşam yemeğinde daha az yemek yiyebilirsiniz.

Sumaklı yoğurt kürü metabozlimanın hızlanmasını sağlar. Daha hızlı çalışan metabolizma yağların da daha hızlı yakılmasını sağlar ve fazla kilolardan vücudun arındırılmasında etkili olur. Sumaklı yoğurt kürü ile kilo vermek için ayrıca egzersiz uygulamaları da yapabilirsiniz. Özellikle bölgesel zayıflama için yağ yakmak istediğiniz bölgelerinizi daha fazla çalıştıracak özel egzersizler yapabilirsiniz.